Tylko teraz DODATKOWA ZNIŻKA NA LASERFRAKCYJNY ORAZ ZABIEGI PODWAJAJĄCE EFEKT LASERA w bardzo korzystnych cenach.header
Laser Frakcyjny to przebój zimowych zabiegów estetycznych. Daje widoczny efekt poprawy już po kilku dniach po zabiegu, a pełny efekt liftingu i redukcji zmarszczek rozwija się nawet do kilku miesięcy.  MOŻNA WZMOCNIĆ EFEKTY wykonując wcześniej odpowiednie zabiegi, które rozpoczną i wzmocnią przemiany i regenerację skóry, oraz ustabilizują skórę podczas zabiegu – dzięki czemu skóra bez problemu przyjmie wyższe dawki energii a ostateczny efekt będzie zwielokrotniony. Planując zabieg LASEREM FRAKCYJNYM skorzystaj  z wybranego pakietu 50% w cenie jedynie 1200 zł (zamiast 2350) !

  1. OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE twarz i szyja + LASER FRAKCYJNY
  2. MEZOTERAPIA PEPTYDOWA twarz i szyja + LASER FRAKCYJNY
  3. FOCUS FR+ BOOSTER twarz i szyja 3 zabiegi + LASER FRAKCYJNY

Laser Frakcyjny CO2 to najskuteczniejszy zabieg odmładzający strukturę skóry. Poprzedzony właściwym daje efekt prawdziwej metamorfozy. Skóra staje się gładka, naprężona, elastyczna i młodzieńczo jędrna. Bruzdy, zmarszczki,  rozszerzone pory ulegają widocznej redukcji. Zmiany są trwałe i poprawiają samopoczucie na wiele miesięcy. Nasze klientki wracają co sezon, aby pogłębić poprawę..i rzeczywiście z roku na rok wyglądają coraz lepiej 🙂

Oferta dostępna w rezerwacji telefonicznej i on-line. Ważna do odwołania. Terminy zabiegów ustalamy dokonując rezerwacji wybranego pakietu w systemie. Termin zabiegu laserowego ustalamy przy pierwszej wizycie.